Pikalaua õhtusöök MOMUs!

15 mai, 2024

Ootame teid pidulikule ja meeleolukale pikalaua õhtusöögile, mis toimub väga erilises kohas – vanas Ellamaa elektrijaamas ning tänases MOMU Mootorispordi Muuseumis!
Üheks õhtuks muutub kirev Mootorispordimuuseum mõnusaks restoraniks ning me katame elektrijaama kõige suurema akna alla pika valgete linadega laua, kus kaks meie oma piirkonna Mastercheffi – Marko Opmann ja Tarmo Sillaots toovad lauale Loode-Eesti toidutootjate parimast toorainest valminud hõrgutised!
Menüüs:
*GAZPACHO – supp, külm nagu Eesti suvi
*RABAPADA – veidi vindine veis
*PANNA COTTA – saabub salaja kui vahune merelaine

*Õhtusöök sisaldab lisaks tervitusjooki, vett, kohvi-teed.
3-käigulise õhtusöögi hind 49 euri, 3-käiguline õhtusöök koos alkoholipaketiga 60 euri (sisaldab pokaali valitud veini iga roa kõrvale)

Inimesed on ikka kogunenud erinevatel põhjustel pika laua ümber – nii rõõmsatel kui kurbadel aegadel. Kuna rõõmu võiks elus alati rohkem olla, siis leiame ja loome ise neid võimalusi kuis argiasjad välja lülitada ning kohtuda just rõõmsatel põhjustel ja toredate inimestega!
Kui tuled, saad naabrite, kogukonnaliikmete ja paljude meeldivate inimestega tuttavaks, kõhu täis ning meele rõõmsaks! See on ka suurepärane võimalus tutvuda meie oma kandi Masterchefidega ja saada rohkem teada Loode-Eesti toidust.

Müügile tuleb 4. mail ainult 50 piletit!
Osta pilet siit: https://piletikeskus.ee/et/e/f916of

Meie juba ootame Sind väga!