TURBA KOHVIKUTE RINGRADA

20 juuni, 2024

13. juulil on TURBA KOHVIKUTE RINGRADA! See ei tähenda, et läheb võidusõiduks … hoopis toidusõiduks!
Hoovikohvikute uksed avavad juba tuntud kohvikukorraldajad aga ka uued tegijad!
Otsi ringrajalt üles peatuskohad, hüppa sisse ning tangi toitu ja elamusi! Sind ootab mõnus atmosfäär, maitsvad küpsetised ning hõrgud toidud! Ühiselt on kohvikukorraldajad jagamas ka templikaarti! Kogu templeid erinevatest kohvikutest ning Sul on võimalik osaleda maitsvate auhindade ning ka vaimutoitude loosimises! 

Uksed avavad: 

Aini hoovikohvik (Jaama tee 23, kl 11-19)

Aini hoovikohvikust leiab toitu, mis on soojemast Euroopa osast aga eestimaise aktsendiga!

Tixu Kütusebox (Aia 1, kl 11-15)

Tixu KütuseBox on üks äge kohvik, kus saad kütust tankida oma maitsemeeltele! Menüü on täis energilisi maitseid ja põnevaid kombinatsioone. Kütuse valik kohvikus on mitmekesine, kus pakutakse maitsvaid sööke ning suupisteid.

Väärtusta aega ja tangi end Tixu Kütuseboxis!


Jõulupere kodukohvik (Tööstuse põik 6, kl 10-17)

Jõulupere kodukohviku uksed on taas avatud peale paari aastast pausi! Teid ootab legendaarne šašlõkk, maitsvad küpsetised ning jahutavad kokteilid. Tule astu läbi kogu perega, sest tegevust jätkub kõigile! 

Kultuurikohvik Turba kultuurimaja terrassil (Lehetu tee 12, kl 12-16)

Mis saaks veel parem olla kui nautida hõrku maitseid meeldiva muusika saatel! Kultuurikavas on kl 13.00 Duo Karina ja Kannelmäe, kell 14.00 Paul Peeter Verner ning kell 15.00 Kaie Mandel lõõtspillil.

Söögikavas on Annely maasika-pardifilee salat, Kaja gazpacho, Peebu frititud räimefilee, Anni magustoidud ja palju palju muudki!

MOMU toidutänav (Tööstuse 3, kl 10-16)

Turbas asuv vana Ellamaa elektrijaam avatab esmakordselt fassaadiuksed ning toidulõhna ja maitsvaid elamusi saab täis terve tänav! Tegelikult rohkemgi veel, sest elamused levivad ka MOMU aeda ja Mootorispordi Muuseumisse! Menüüsse tulevad kõige maitsvamad ja lemmikumad hitid – retro burger, pehme jäätis, pannkoogid ja väiksed üllatused!

PS: Väga mõnus transpordiühendust on meie alevikul ka rongiga! Tule Turbasse kas Tallinnast, Keilast, Sauelt või Riisiperest – rongisõit on elamus!
Ja porgandid on tervislikud!

Tulge meile Turbasse külla! 

Rohkem infot leiad Facebookist

https://www.facebook.com/events/350853731364745

Kohvikute ringraja kaart: