Loovusõhtu: Maali maal x MOMU aed

22 juuni, 2024

Loovussari “Maali maal” kutsub sind maale maali maalima. Meile on oluline kriitikavaba ja sõbralik õhkkond, nautimus eneseväljendusest, hea seltskond ja võimalusel värske õhk ja linnulaul. Selle kõige kaaslasteks akrüülvärvid ja muud kunstitarbed, väike suupiste ja loominguline juhendamine. Võid tulla kohale oma ideega, eeskujuks võetava kavandi või fotoga, maalida MOMU Aia vaateid või lihtsalt seda, mis pintsli alt välja tuleb.

Koht: MOMU Mootorispordi Muuseum / MOMU Aed

Millal: 28.07 kell 17.30-20.00

Hind: 30€ (sisaldab juhendajat, lõuendit/pappi/vineeri (lõuendi suurus u 40*50 cm), akrüülvärve, pintsleid ja muid vajalikke kunstitarbeid, kergeid suupisteid ja vett/teed. Kui soovid maalimise kõrvale ka klaasikest muu meelepärasega, siis võid oma joogi kaasa haarata (kange alkohol pole lubatud). Valmis kunstiteose saad endaga kaasa võtta (juhul, kui pilt pole transportimiseks kuivanud, võib sellele järele tulla kokkuleppel).

Kuiva ilma korral toimub maalimine MOMU õitsevas aias. Vihmase ilma puhul oleme muuseumis sees.

Registreerimine: https://forms.gle/TGxArNT4V9j5NDPL9

Kohtade arv on piiratud. Tasumisinfo on registreerimislingil ning selle saadame ka pärast registreerimist e-mailile. Tasumine tagab koha sündmusel.

P.S Kui maalimisele on 48h enne toimumist vähem kui 3 tasunud registreerijat, siis sündmus tühistatakse ja raha kantakse tagasi 5 tööpäeva jooksul. Sel juhul anname mittetoimumisest teada e-maili teel.