Turba päts – leivateo õpituba

25 aprill, 2024

Oled leivaküpsetamisest ammu unistanud, aga pole selleni veel jõudnud? Või oled juba käe valgeks saanud, aga ei ütle ära koosviibimisest ja uuest kogemusest leivalõhna saatel? Igal juhul oled väga oodatud 28.04 kell 12.00 MOMU Mootorispordi Muuseumisse leivateo õpituppa!
Oma kogemusi kodustes tingimustes leiva küpsetamisel jagab meiega Kristel Pahv, kes on leivaga tööalaselt olnud seotud juba 25 aastat. Töötoas tutvume leivateo põhitõdedega, saame proovida tainast segada, paneme eelneval päeval käimahakanud leiva ahju ja maitseme tulemust. Jagame omavahel kogemuslugusid, mälestusi või inspireerivaid hetki seoses leiva või leivateoga ja tunneme ilusast päevast rõõmu.
Kus: MOMU Mootorispordi Muuseum
Millal: 28.04 kell 12.00, kestus orienteeruvalt 1.5-2h
Hind: 20 € (sisaldab leivateo teooriaga tutvumist, küpsenud leiva degusteerimist kohvi või tee kõrvale, juuretise poega koju võtmiseks ja ise leiva küpsetamiseks)

Registreerimine: https://forms.gle/uUBpzwpka4jxYhHG6
Kohtade arv on piiratud. Pärast registreerimist saadame e-mailile tasumise info. Tasumine tagab koha üritusel. Leivateo töötuba toimub juhul, kui 48h enne tähtaega on vähemalt 10 registreerijat. Vähese registreerimisega üritus tühistatakse ja raha kantakse tagasi 5 tööpäeva jooksul.